PRŮBĚH REALIZACE


ÚVODNÍ KONZULTACE 

V první řadě, při tvorbě úspěšné realizace, je úvodní schůzka, nebo telefonát, kdy nám povíte vaše plány a představy. Řekneme si, jaké jsou možnosti, představíme vám naše vzorky a doporučíme, co možná nejlepší variantu. 

ZAMĚŘENÍ 

V druhé fázi si přijedeme zaměřit váš interiér. Přesné rozměry jsou důležité pro precizní výsledek naší práce. Zároveň si celý prostor prohlédneme a nejlépe vám poradíme s výběrem barev a materiálů. Pokud není možné navštívit váš interiér, sejdeme se v dobré kavárně, u nás ve studiu nebo pomocí videohovoru.

 NÁVRH KALKULACE

V této fázi od nás dostanete návrh a cenovou kalkulaci celé realizace. Pokud s cenovou nabídkou budete souhlasit, následuje záloha 50% a my začneme vytvářet vaše dekorace. Pokud s cenovou nabídkou souhlasit nebudete, znovu si projdeme vaše požadavky a upravíme návrh tak, aby vám realizace vyhovovala ve všech směrech.

MONTÁŽ A REALIZACE

Zakázku máme hotovou maximálně do 14 dnů, stav vaší realizace ovlivňují dodavatelé a velikost celé zakázky. Vždy vás o všem budeme informovat. V tuto chvíli k vám jedeme na finální montáž celé realizace. Vše precizně přiděláme, vyžehlíme, zavěsíme a naaranžujeme. Pokud vše sedí, tak jak má, naše práce zde končí. Pokud bude zakázka potřebovat ještě drobné úpravy, odvezeme si ji a následně opět zavěsíme. Jsme velice pečlivé a proto nám neunikne ani jediný detail.